Jaromír Kunc

306242. Na Kamenickém potoce

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x33 cm. Signováno vlevo dole Jar. Kunc. Nerámováno.

o autorovi: 1900, Humpolec - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

dražba ukončena: 27.09.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 800 Kč