Jaromír Kunc - Na procházce

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 22x26 cm. Signováno vlevo dole Jar. Kunc. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

25025. Na procházce
Dražba ukončena:28.11.2018 20:28:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 900 Kč