Jaromír Kunc - Na Želivce

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

303464. Na Želivce
Dražba ukončena:03.02.2020 20:11:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 200 Kč