Jaromír Kunc

306394. Panorama

popis: Olej na kartonu, 17x50 cm. Signováno vlevo dole Jar. Kunc. Nerámováno.

o autorovi: 1900, Humpolec - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

dražba ukončena: 19.10.2020 20:06:43

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč