Jaromír Kunc

27533. Podzimní rybník

popis: Olej na kartonu, 19x23 cm. Signováno vlevo dole Jar. Kunc. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900, Humpolec - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.500 Kč.

dražba ukončena: 31.01.2019 22:29:55

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 900 Kč