Jaromír Kunc

51702. Předjaří

popis: Olej na překližce, 50x67 cm. Signováno vlevo dole Jar. Kunc. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1900, Humpolec - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

dražba ukončena: 28.10.2020 21:23:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč