Jaromír Kunc - Předjaří

Olej na překližce, 50x67 cm. Signováno vlevo dole Jar. Kunc. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

51702. Předjaří
Dražba ukončena:28.10.2020 21:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč