Jaromír Kunc

303626. Rybník v krajině

popis: Olej na kartonu, 12x20 cm. Signováno vlevo dole Jar. Kunc. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900, Humpolec - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.500 Kč.

dražba ukončena: 15.02.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč limit (12.02.2020 0:02:15) 582
500 Kč 08.02.2020 12:35:29 2901