Jaromír Kunc

37917. Sázava

popis: Olej na plátně, 82x116 cm. Signováno vpravo dole J. Kunc. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900, Humpolec - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.500 Kč.

zbývá: 8 dnů, 20 hodin

konec dražby: 27.11.2019 20:11:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 5 000 Kč