Jaromír Kunc - Stavení mezi stromy

Olej na kartonu, 11x17 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc. Paspartováno.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

308753. Stavení mezi stromy
Dražba ukončena:28.05.2021 20:05:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč