Jaromír Kunc - Tání na Vysočině

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 67 cm

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

111754. Tání na Vysočině
Dražba ukončena:11.02.2024 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč