Jaromír Kunc - U plotu

Olej na kartonu, 17x23 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc. Paspartováno.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

308373. U plotu
Dražba ukončena:20.04.2021 20:12:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč