Jaromír Kunc - V podhradí

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 36x26 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc Nerámováno.

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

307602. V podhradí
Dražba ukončena:16.02.2021 20:19:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč