Jaromír Kunc - Vybírání brambor (Záběhlice)

Olej na kartonu, 18x25 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 32 cm

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

111883. Vybírání brambor (Záběhlice)
Dražba ukončena:11.02.2024 21:27:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč