Jaromír Kunc

304205. Z Libeňského ostrova

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu. 25x33 cm. Signováno vlevo dole Jar.Kunc. Nerámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena. Na zadní straně štítek z výstavy.

o autorovi: 1900, Humpolec - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.500 Kč.

dražba ukončena: 29.03.2020 20:33:59

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 700 Kč