Jaromír Kunc - Z Michle

Olej na kartonu, 28x38 cm Signováno vpravo dole J. Kunc 28. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1900, Humpolec – 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

vydraženo top
112104. Z Michle
Dražba ukončena:25.02.2024 20:04:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč