Jaromír Kunc

27531. Zámek nad řekou

popis: Olej na kartonu, 16x24 cm. Signováno vpravo dole Jar. Kunc. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1900, Humpolec - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.500 Kč.

dražba ukončena: 31.01.2019 22:42:22

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 4 000 Kč