Jaromír Seidl

305872. Blatná u Bedřichova

popis: Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Jaromír Seidl 1960. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1893. Studoval AVU u prof. Ženíška, Hynaise a Preislera a v Paříži na akademii Julian. Vytvořil mimo jiné lunety v pražském hostinci U Tří pštrosů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč

dražba ukončena: 17.08.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč