Jaromír Seidl - Blatná u Bedřichova

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Jaromír Seidl 1960. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč

305872. Blatná u Bedřichova
Dražba ukončena:17.08.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč