Jaromír Seidl - Křemelná nad Čeň. pilou

Olej na kartonu, 34x48 cm. Signováno vpravo dole Jaromír Seidl. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč

35368. Křemelná nad Čeň. pilou
Dražba ukončena:26.09.2019 20:58:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč