Jaromír Seidl

52008. Polabské tůně

popis: Olej na plátně, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Jaromír Seidl 51. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1893. Studoval AVU u prof. Ženíška, Hynaise a Preislera a v Paříži na akademii Julian. Vytvořil mimo jiné lunety v pražském hostinci U Tří pštrosů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč

dražba ukončena: 29.10.2020 22:47:25

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč