Jaromír Seidl - Srnčí v březovém háji

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Jaromír Seidl 1942. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč

55516. Srnčí v březovém háji
Dražba ukončena:28.01.2021 21:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč