Jaromír Stretti-Zamponi - Chalupa pod sněhem

Litografie, 36x32 cm, signováno vpravo dole Jar. Stretti-Zamponi, rám, pasparta, zaskleno.

1882, Plasy u Plzně - 1959, Praha

3419. Chalupa pod sněhem
Dražba ukončena:26.11.2015 21:18:01
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 400 Kč