Jaromír Stretti-Zamponi - Domky u Pražského hradu

Lept, 34 x 34 cm, rámováno v paspartě pod sklem, signováno vlevo dole, značeno v desce.

100. Domky u Pražského hradu
Dražba ukončena:07.01.2013 22:00:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč