Jaromír Stretti-Zamponi - Benátky

Akvatinta, 31x40 cm. Signováno vpravo dole tužkou Stretti-Zamponi. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1882, Plasy u Plzně - 1959, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

34686. Benátky
Dražba ukončena:19.09.2019 21:13:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč