Jaromír Stretti-Zamponi - Maltézské náměstí

Lept, 34x35 cm. Signováno vpravo dole tužkou J. Stretti-Zamponi a v tisku Stretti-Zamponi 1914. Pasparta.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1882, Plasy u Plzně - 1959, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

42937. Maltézské náměstí
Dražba ukončena:15.04.2020 20:23:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 300 Kč