Jaromír Stretti-Zamponi - Náměstí

Akvarel, 30x46 cm. Signováno vpravo dole J. Stretti - Zamponi. Rám, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozen.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1882, Plasy u Plzně - 1959, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

96357. Náměstí
Dražba ukončena:28.06.2023 20:05:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč