Jaromír Stretti-Zamponi - Pohled na chrám sv. Víta

Lept, 37x32 cm. Signováno vpravo dole Jar. Stretti - Zamponi. Vlevo dole číslováno a signováno v desce. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1882, Plasy u Plzně - 1959, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

25396. Pohled na chrám sv. Víta
Dražba ukončena:29.11.2018 22:15:13
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 700 Kč