Jaromír Stretti - Zamponi

25396. Pohled na chrám sv. Víta

popis: Lept, 37x32 cm. Signováno vpravo dole Jar. Stretti - Zamponi. Vlevo dole číslováno a signováno v desce. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1882, Plasy u Plzně - 1959, Praha

dražba ukončena: 29.11.2018 22:15:13

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč