Jaromír Stretti-Zamponi - Pohled na Hradčany z Malé Strany

Lept, 28x25cm. Signováno vpravo dole tužkou J. Stretti-Zamponi a vlevo dole v tisku Stretti-Zamponi. Volný list.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1882, Plasy u Plzně - 1959, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

43125. Pohled na Hradčany z Malé Strany
Dražba ukončena:16.04.2020 20:21:25
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 200 Kč