Jaromír Stretti-Zamponi - Pohled na město

Lept, 10x10 cm. Signováno vpravo dole tužkou J. Stretti-Zamponi. Rá, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882, Plasy u Plzně - 1959, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

34692. Pohled na město
Dražba ukončena:19.09.2019 21:19:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 000 Kč