Jaromír Stretti-Zamponi - Pražské panorama

Lept, 33x32 cm. Signováno vpravo dole tužkou Stretti - Zamponi. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882, Plasy u Plzně - 1959, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

46072. Pražské panorama
Dražba ukončena:10.06.2020 22:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč