Jaromír Stretti-Zamponi - Vánoční trh

Akvatinta, 36x32 cm. Signováno vpravo dole Jar. Stretti - Zamponi. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1882, Plasy u Plzně - 1959, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

55381. Vánoční trh
Dražba ukončena:14.01.2021 20:13:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč