Petr Jaroš - Na pastvě před bouří

Olej na plátně, 70x93 cm, signováno vlevo dole Petr Jaroš, rám.

1859, Praha - 1929, Praha
Žák H. Ullika v Praze a J. Kautského ve Vídini. Dále studia v Mnichově a v Drážďanech. Malíř, krajinář. Často se zabýval motivy Chodska.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3840. Na pastvě před bouří
Dražba ukončena:28.01.2016 21:10:01
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč