Jaroslav Klápště - Chalupy v podhůří

Olej na kartonu, 38x5-5 cm, signováno vpravo dole Klápště 85, rám.

1923, Záhoří - 1999
Student VŠUP v Praze (1945-1950; prof. F. Tichý a E. Filla). Byl výrazně ovlivněn surrealismem. Maloval krajiny i zátiší. Namaloval i několik obrazů s motivy nádraží a hospod. Vystavoval především na našem území.

5264. Chalupy v podhůří
Dražba ukončena:28.09.2016 19:11:09
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč