Karel Šimůnek - Dudák

Kombinovaná technika, 52x35 cm. Signováno vpravo dole K. Šimůnek. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a tvůrce plakátů (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

113147. Dudák
Dražba ukončena:17.03.2024 20:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč