Jaroslav  Šimůnek - Podzimní les

Pastel, 80x90 cm, signováno vpravo dole Jar. Šimůnek, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1872 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

8688. Podzimní les
Dražba ukončena:29.03.2017 19:34:13
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 800 Kč