Jaroslav  Šimůnek - Pohled na chrám Sv. Víta

Olej na kartonu, 33x40 cm. Signováno vpravo dole J. Šimůnek 1932. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1872 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

301989. Pohled na chrám Sv. Víta
Dražba ukončena:07.11.2019 20:32:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 700 Kč