Jaroslav  Šimůnek - Pražské panorama

Kombinovaná technika, 70x78 cm. Signováno vpravo dole J. Šimůnek. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1872 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

48758. Pražské panorama
Dražba ukončena:27.08.2020 21:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč