Jaroslav  Šimůnek - Prodavačka květin

Olej na kartonu, 53x58 cm. Signováno vpravo dole J. Šimůnek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1872 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

300426. Prodavačka květin
Dražba ukončena:09.08.2019 20:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč