Jaroslav  Šimůnek - Z Petřína

Olej na kartonu, 27x30 cm. Signováno vpravo dole J. Šimůnek. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1872 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

28768. Z Petřína
Dražba ukončena:27.02.2019 18:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč