Jaroslav  Šimůnek - Ze staré Prahy

Olej na kartonu, 17x24 cm. Signováno vpravo dole J. Šimůnek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1872 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

32523. Ze staré Prahy
Dražba ukončena:30.05.2019 18:14:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 900 Kč