Jaroslav  Šimůnek - Zimní krajina

Olej na kartonu, 50x61 cm. Signováno vpravo dole J. Šimůnek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1872 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

46519. Zimní krajina
Dražba ukončena:25.06.2020 21:00:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč