Jaroslav  Šimůnek - Zimní les

Pastel, 31x40 cm. Signováno vpravo dole Šimůnek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1872 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

58034. Zimní les
Dražba ukončena:14.04.2021 19:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč