Olej na kartonu, 21x25 cm, signováno vpravo dole Háša Jaroslav, rám.
1890, Praha-Smíchov
Student AVU (1916-1921; prof. V. Bukovac a Nechleba). Roku 1928 studijně vycestoval do Francie. Malíř pohledů na Prahu, podobizen (Al. Rašín,...) a miniaturních krajin. Vytvořil i několik oltářních obrazů a vyobrazil mnoho hradních interiérů.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.