Jaroslav Háša - Soubor 5- ti olejomaleb

Všechny oleje na kartonu, rozměry: od 3x4 cm do 22x35 cm, všechny signovány, rámovány.

1890, Praha-Smíchov
Student AVU (1916-1921; prof. V. Bukovac a Nechleba). Roku 1928 studijně vycestoval do Francie. Malíř pohledů na Prahu, podobizen (Al. Rašín,...) a miniaturních krajin. Vytvořil i několik oltářních obrazů a vyobrazil mnoho hradních interiérů.

5407. Soubor 5- ti olejomaleb
Dražba ukončena:28.09.2016 21:15:23
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč