Všechny oleje na kartonu, rozměry: od 3x4 cm do 22x35 cm, všechny signovány, rámovány.
1890, Praha-Smíchov
Student AVU (1916-1921; prof. V. Bukovac a Nechleba). Roku 1928 studijně vycestoval do Francie. Malíř pohledů na Prahu, podobizen (Al. Rašín,...) a miniaturních krajin. Vytvořil i několik oltářních obrazů a vyobrazil mnoho hradních interiérů.