Jaroslav Panuška ml. - Blaník

Olej na plátně, 34x36 cm, signováno vpravo dole Panuška, rám.

1898, Praha
Absolvent UMPRUM v Praze. Žák svého otce Jaroslava Panušky. Věnoval se především krajinomalbě.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

4286. Blaník
Dražba ukončena:31.03.2016 21:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč