Jaroslav Blažek - Dvojportrét

Kombinovaná technika 25x35 cm. Signováno vpravo nahoře Blažek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi:

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč

301211. Dvojportrét
Dražba ukončena:04.10.2019 20:10:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 500 Kč