Jaroslav Blažek - Ženy v krojích

Olej na sololitu, 45x33 cm. Signováno vpravo dole i nahoře Blažek. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi:

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč

42399. Ženy v krojích
Dražba ukončena:25.03.2020 23:35:03
Vyvolávací cena:100 Kč
vydraženo za:3 500 Kč