Jaroslav Grus

1777. Chalupy

popis: Akvarel, 22,5x32 cm, signováno vpravo dole J. Grus, pasparta, zaskleno.

1891, Pardubice - 1983, Praha

dražba ukončena: 28.01.2015 19:25:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 12.01.2015 18:05:41 604