Jaroslav Grus - Motiv z pohraničních hor

Kombinovaná technika na papíře, 35x50 cm, rám, zaskleno, signováno vpravo dole a datováno 1948.

1891, Pardubice - 1983, Praha

1696. Motiv z pohraničních hor
Dražba ukončena:27.11.2014 19:24:37
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč