Jaroslav Grus - Říčka s mostem

Akvarel, 27x48 cm, signováno vpravo dole J. Grus, pasparta, zaskleno.

1891, Pardubice - 1983, Praha

3317. Říčka s mostem
Dražba ukončena:26.11.2015 19:37:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč