Jaroslav Grus - Silnice

Kombinovaná technika, 58x80 cm, signováno vpravo dole J. Grus, rám, zaskleno.

1891, Pardubice - 1983, Praha

Pozn.: Rám poškozen. Malba zvlněná.

3480. Silnice
Dražba ukončena:26.11.2015 22:15:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč